Lai precizētu izmaksas, nepieciešams no Jums zināt:
1) Laukuma izmērus, platību?
2) Kāds ir šī brīža segums?
3) Jauns klājums vai uz esošā?
4) Atrašanās vieta?
5) Esošie šķēršļi, ja tādi ir (stabiņi, skursteņi, ventilācijas izvadi, margas utt)
6) Ieklājamā laukuma fotogrāfijas

‼️‼️‼️Mazie balkoni un mazās lodžijas, terases remonts ar Firestone membrānas ieklāšanu, aptuvenās izmaksas materialam un darbam:
5m2 ~500€;
līdz 10m2 ~700€;
20m2 ~ 1000€.


Plakanie jumti - 100m2 ~ 4000€
200m2 ~ 7500€.
Cenas norādītas aptuveni ieskatam. Lai precizētu konkrēti, jāredz faktiskā situācija. izmaksas var strauji mainīties, ja ir daudz šķēŗšļu - stabiņi, izvadi, margas, utt uz terases.


Jā, membrānu var ieklāt pa tiešo uz flīzēm, betona, OSB vai jebkura cita stingra materiāla. Membrāna tiek pielīmēta ar Firestone līmi, savstarpējie membrānas savienojumi tiek vulkanizēti.

Membrāna ir elastīga līdz 300%, tai nekaitē ne lietus, ne sals. Membrāna ir pilnībā elpojošs materiāls.

Materiāls ir 1,1mm biezs. līdz ar ko pilnībā tiks kopēta esošā pamatne. Kā būs izlīdzināts balkons vai jumts, tā tas arī izskatīsies pēc membrānas ieklāšanas.

Lai uzklātu jumta mebrānu uz balkona vai terases, klientam tā ir jāattīra no smiltīm, sūnas, un citiem netīrumiem, lai varētu veikt virsmas apstrādi ar līmi un membrānas ieklāšanu.

Uz balkoniem vai jumtiem ir jāsaprot kā tiks veikts membrānas seguma nobeigums. Iespējamie varianti ir uzlocījums pie sienas 7-10cm, uzlocījums uz brantmūra, nobeigums uz metāla lāseņa.
Membrānai neko nevajag likt virsū, ja tā tiek likta uz jumta, tā paliek kā virsslānis. Membrāna ir elpojoša, UV noturīga.
Ja Jums ir balkons, terase, tad iesakām virsū uzstādīt terases dēļu klājumu, no koka vai kompozīta materiāla.Kā arī iespējams ieklāt mākslīgo zāles klājumu. Ražotāja norādījumi nosaka virsklāja esamību, ja pa to plānota regulāra kustība.

Membrāna var kalpot kā apakšējais hidroizolācijas slānis, virsū klājot betona klājumu, estrich grīdu, čipsu materiālus, kā arī citus grīdas segumus.
Lai precizētu terases izbūves izmaksas:
  1. Nosūtiet mums savas plānotās terases izmērus;
  2. platību; 
  3. no kāda materiāla vēlaties būvēt terasi (koka, kompozīta); 
  4. terases augstums; 
  5. atrašanās vieta.

Koka terašu izbūve uz karkasa no 50eur/m2 pamatnes sagatavošana, rāmja montāža, virsklāja montāža, plus materiāli. Vidēji koka terases izbūves izmaksas darbs kopā ar materiāliem ap 90-100eur/m2

Kompozīta terases uzstādīšana no 25eur/m2 uz sagatavotas virsmas.