Jumtu hidroizolācija, plakano jumtu ieklāšana

Ja Jums ir plakanais jumts vai plānojat tādu būvēt, tad mēs varam nodrošināt profesionālu plakano jumtu hidroizolāciju - jumta virskārtas ieklāšanu ar Firestone EPDM jumta membrānu, kas kalpo gan kā jumta hidroizolācija, gan kā jumta klājs. Firestone EPDM jumta membrānu var izmantot gan uz lieliem rūpnieciskiem jumtiem, noliktavām, angāriem, gan uz privātmāju vai daudzdzīvokļu māju jumtiem. 

Jumtu hidroizolācijas darbus ar EPDM Firestone jumta membrānu veicam ātri, bez atklātas uguns līdzdalības, salīdzinājumā ar bituma ruberoīda ruļļiem. 

- Ja Jums ir esošs bituma segums, kurš beidzis savu kalpošanas laiku, membrāna tiek uzklāta pa virsu un pilnībā nodrošina hermētiskumu, tai pašā laikā ir tvaika caurlaidīga. Ilgs kalpošanas laiks 50+ gadi, Liela izmēra bezšuvju materiāls, Īpaši zemi ekspluatācijas izdevumi, Augsta lokanība un elastīgums, Ekoloģisks materiāls. 

- materiāla Izmaksas no 25eur/m2 taisniem laukumiem. Jo vairāk šķēršļu vai savienojumu, tad palielinās sarežģītība un mainās cena. 

Strādājam ar juridiskām un fiziskām personām. Piemēram ieskicējam aptuvenās izmaksas plakaniem jumtiem materiāls un darbs: 

Plakanie jumti - 100m2 ~ 4000€, 200m2 ~ 7500€. Katru gadījumu izskatām individuāli un dodam cenas piedāvājumu.